Festyn w Jadwisinie - krótka relacja

W niedzielę, 20 czerwca odbył się Festyn w Jadwisinie, który zorganizował rodzic Filipa - Pan Rafał Tyka. Podczas pikniku młodzi adepci piłki nożnej mieli okazję rozegrać kilka meczów. Sokół Serock 2006 miał mierzyć się z drużyną Sokoła Serock 2008. Niestety do pojedynku ostatecznie nie doszło. Nasi chłopcy zebrali się w składzie, który miał mniej okazji do gry w meczach ligowych. Łącznie przyszło 8 naszych chłopców (Maciek, Grzesiek, Krzyś Kurcz, Filip, Adrian, Roch, Bartek, Aleks), którzy rozegrali ostatecznie mecz z chłopcami ze szkoły w Jadwisinie (rocznik 2006) Chłopców ze szkoły w Jadwisinie zasiliło 2 zawodników z rocznika 2004 (Kuba Kopacz oraz Piotr Lisiecki). Trener Krzysztof Szymański również zagrał z chłopcami z Jadwisina.

Co prawda nasi chłopcy przegrali grę treningową, jednak pokazali, że powoli radzą sobie coraz lepiej na murawie. Po zakończeniu meczu na boisku pojawiło się więcej chętnych do gry, więc utworzyliśmy 3 drużyny, a chłopcy mieli jeszcze więcej okazji do rywalizacji.

Po wręczeniu pamiątkowych medali odbył się konkurs strzałów na bramkę oraz żonglerki (prawa noga-odbicie piłki od podłoża-lewa noga-odbicie piłki od podłoża itd.).

Konkurs żonglerki wygrał Kuba Kopacz z rocznika 2004, który podbił piłkę 59 razy. Druga była Julka Zakrzewska z wynikiem 54 podbić.

Konkurs strzałów wygrał Kuba Kopacz wraz z Piotrkiem Lisieckim, którzy uzyskali po 60 punktów. Najlepszym wynikiem spośród naszej drużyny miała Julka Zakrzewska (40 punktów).

Po zakończeniu obu konkurencji organizator wręczył wygranym piłki, a reszta uczestników otrzymała słodkie upominki. Należą się podziękowania dla Pana Rafała Tyki, który zorganizował piknik dla dzieci, a także dla Pana Marka Szajdy, który pomógł skompletować sprzęt do konkursów. Dziękujemy też mamie Maćka, która zrobiła zdjęcia chłopcom w trakcie gry.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby otrzymać zdjęcia z niedzielnego pikniku - proszę zgłaszać się poprzez maila: 1szymanski1992@gmail.com